Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.08.2014 13:30:12 

Masarykova ZŠ Návsí šk.r. 2007/2008

V kroužcích

Jarní inspíro...

"Ovečky" ze 6. a 7.třídy mají rády jaro, léto a sluníčko, a proto svou práci v kroužku zaměřily na pestrobarevné obrázky, které mohou být vhodnou motivací pro další zručné šikulky. Je to jiná technika, než kterou znaly naše babičky. Práce s plstící jehlou a barevnou ovčí vlnou je nejen kreativní zábavou, ale také dobrým relaxačním odpočinkem. Foto.

 


 Papíroví draci

Děvčata z kroužku

Pohádková vlna vyrobila pro malé předškoláky k zápisu do školy " malé skřítky" ( OHNIVÁČKA, POLNÍČKA, ZAHRADNÍČKA, POŘÁDNÍČKA,......)
Ti mohou zkrášlit dětem nejen novou tašku do školy, ale mohou se stát jejich kamarády i doma v pokojíčku.

  

 


 

 

Pro budoucí prvňáčky.
Naši deváťáci nelení a svou šikovností se snaží vytvořit originální dárečky, které obdrží naši noví žáčci při zápisu do 1. třídy. Kornouty budou naplněny dobrůtkami a dárečky.Proto neváhejte a spěchejte k nám do školy 7.-8. 2. 2008......
  

    

 


 

31.1.2008

Výzkumníci ze šestky.
Nadšenci ze 6. třídy navštěvují jedenkrát týdně fyzikální kroužek, ve kterém si zkoušejí to, na co v běžné vyučovací hodině nezbývá čas a snaží se přesvědčit p. učitelku, aby jim prozradila různé fyzikální čáry a kouzla.Dnes to bylo povrchové napětí kapalin.Šesťáci v akci...

                                                   

 


 

24.10.2007

   
Věnujeme prvňáčkům
Děvčata 6. a 7. třídy z kroužku Ovčí vlna vyrobila pro své mladší spolužáky „početní květinovou zahrádku“. Doufáme, že květinová zahrádka bude dobrou učební pomůckou pro 1. ročník v předpočtářském (přípravném) období určenou zejména k vytváření představy o čísle, a že se bude dětem líbit. To si přejí: Lucky, Irča, Jana, Verča, Aneta, Soňa, Terka, Petra, Katka, Johanka a Martina.
 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Svátky jara

Svátky jara se kvapem blíží. Uvědomila si to i děvčata kroužku ručních prací. Jak si chtějí ozdobit doma velikonoční stoly svými vlastními výrobky, shlédnete na následujících fotografiích.

    


 

 

Zápis předškoláků do 1. třídy se neodvratně blíží, a tak se i ostatní žáci naší školy rozhodli vyrobit jim malý dárek v podobě papírových dráčků. Posuďte sami, zda se jim to podařilo.

      

Další fotografie hledejte ve Foto/Video - v kroužcích tady.

TOPlist